Proč studovat na naší škole

  •  Jsme jednou z prvních soukromých škol v Pardubickém kraji, 28 let je náš Školní vzdělávací program  zaměřen na kvalitní výuku cizích jazyků.

aj

  • Jsme školou, kterou žáci navštěvují rádi. Dosahujeme toho tak, že se k žákům chováme jako k dospělým a budujeme dobré vztahy mezi žáky i pedagogy. Bez tohoto by naše škola fungovat nemohla.

holka

  • A nebude v Litomyšli nuda? Nuda? Tu u nás nevedeme. Málokteré město je tak spjato se studentským životem jako Litomyšl. Studenti vždy stáli v popředí kulturního a společenského života města. Slavnou éru litomyšlských filozofů nám popsal Alois Jirásek ve své kouzelné Filosovské historii, která nás dodnes upoutává obrazem studentského mládí, kdy se studenti stali charakteristickým živlem města.

    Lit 

  • Jsme škola spojená s praxí. Během studia budete praktikovat v různých firmách. Že byste rádi vykonávali praxi v zahraničí? Proč ne, i vy můžete patřit k těm, kteří pojedou v rámci programu Erasmus+  na stáž třeba do Londýna, Vídně, Milána nebo  Barcelony.  Získáte tak neocenitelné odborné zkušenosti, obdržíte Europass Mobility a osvědčení z příslušné země, což může do budoucna  přispět k vašemu lepšímu uplatnění na evropském trhu práce.

  • NV

  • Místo těžkých učebnic si od nás domů odnesete notebook. Budete mít konečně čitelné zápisky a bude se vám z nich lépe učit.

    holka2

Budeme rádi, když nás navštívíte a sami se o všem přesvědčíte.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.