PROJEKTOVÉ VYUČOVÁNÍ

PROJEKTOVÉ VYUČOVÁNÍ

24.5.2013 | Mgr. Marie Janoušková

V průběhu svatého týdne a maturitních zkoušek (13. - 22. 5. 2013) pracovali studenti 1. a 2. ročníku na přípravě svých projektů.
Studenti prvního ročníku měli za úkol vžít se do role člověka, který na oborovém veletrhu představuje výrobek či službu své firmy. Cílem bylo připravit divácky atraktivní prezentaci, vypočítat náklady na ubytování, pronájem výstavní plochy apod.
Studeti druhého ročníku organizovali seminář či soustředění pro 15 - 50 osob. Zajišťovali ubytování, stravu pro účastníky, sestavovali program setkání. Požadavkem bylo vše řádně vyúčtovat, doložit potřebné právní dokumenty, zformulovat obchodní dopisy apod.
V závěru maturitního týdne proběhly prezentace hotových projektů, které hodnotilo publikum složené ze spolužáků a členů pedagogického sboru.
Každé vystoupení bylo prodiskutováno a zhodnoceno.
Jménem přítomných pedagogů bych ráda studentům poděkovala za vzornou přípravu, odvahu a nasazení při prezentaci projektů.
Mgr. Marie Janoušková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.