Exkurze do společnosti Medesa

Exkurze do společnosti Medesa

16.12.2016 | Ing. Ivana Zemanová

Studenti 1. a 2. ročníku se 15.12.2016 vydali do Poličky na exkurzi do společnosti Medesa s.r.o. Tato firma se zaměřuje na vybavení laboratoří kvalitní, spolehlivou a co nejmodernější technikou, včetně zásobováním spotřebními materiály a poskytováním služeb servisní a aplikační podpory dodávaných produktů...

Ve velmi příjemném prostředí, moderně zařízeném sídle v průmyslové zóně, jsme zhlédli prezentaci, která nám přiblížila historii a současné působení společnosti Medesa. Již 20 let spolupracuje s předními českými i zahraničními výrobci a dodavateli zdravotnického zařízení. Poté jsme si prohlédli prostory určené k uskladňování a expedici zboží. Nahlédli jsme i do kanceláří.
    Prostředí a milá atmosféra byly důkazem slov pana ředitele Otakara Klepárníka, že cílem firmy je nejen spokojený klient využívající kvalitní služby, ale také spokojení pracovníci s dobrými pracovními podmínkami.

Mgr. Marie Pecháčková

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.