Beseda s paní Bradáčovou

Beseda s paní Bradáčovou

7.1.2015 | Ing. Ivana Zemanová

Studenti maturitního ročníku přivítali v úterý 6. 1. 2015 ve výuce předmětu Management milou návštěvu – paní Bradáčovou, rodačku z Litomyšle, která před 33 roky emigrovala do USA.
Paní Bradáčová zajímavou formou vyprávěla studentům o životě v cizí zemi, problematických začátcích i vývojových etapách, v kterých přivykala nové kultuře a jiným zvyklostem. Hovořila se studenty o značných možnostech, které jim nabízí dnešní vyspělá ekonomika, o možnostech cestovat, vzdělávat se, poznávat svět. Paní Bradáčová doporučovala našim studentům, aby v plném rozsahu využívali kvalitní výuky cizích jazyků, kterou jim naše škola nabízí, protože znalost cizího jazyka považuje se nezbytnou a velmi důležitou pro jejich profesní růst a uplatnění se v tuzemské i zahraniční praxi.
Pro studenty byla beseda s paní Bradáčovou velmi zajímavá, dověděli se mnoho nového nejen o životě v USA, ale také o životě v tehdejším totalitním Československu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.