Anglie - úterý, 2. pracovní týden

Anglie - úterý, 2. pracovní týden

25.11.2015 | Ing. Ivana Zemanová

Dnešní, pro změnu poprchavajici den,jsem navštívila dva moc šikovné studenty 3.ročníku -Dominika Bartoše a Kristýnu Dytrtovou. Oba dva posílali včera zprávu do školy, ve které popsali své pracovní místo,tak tedy alespoň ve zkratce.Dominik pracuje na rušné Oxford Street ve firmě English time, která je v podstatě jazykovou školou poskytující lekce angličtiny pro cizince. Dominikova prace je poměrně rozmanitá a při jejím výkonu působil klidným a sebevědomým dojmem, jako kdyby tam pracoval mnohem déle. Kristýna pracovní náplň spočívá převážně v práci na recepci hotelu, ale jak jsem se dozvěděla, vykonává i spoustu dalších vice či méně zajímavých činnosti, ale v práci je velmi spokojena a stejně tak i její kolegové, kteří chválili hlavně to, ze je velmi harkworking and active a stále hledá příležitosti ,kde by mohla pomoci.
Na dnešní večer jsme také měli naplánované setkání v Hyde parku, které jsme museli v sobotu kvůli nevlidnemu počasí zrušit. Hyde park se od konce listopadu promění v zábavní park plny nejrůznějších atrakci, kolotočů a světel doprovázeny vánočními trhy v bavorském stylu. Společně jsme atrakce i stánky s nejrůznějším zbožím prošli a povypraveli si nove zážitky. Ti odvaznejsi také vyzkoušeli střelbu lukem a hod kroužky s vidinou výhry velkého plysaka. Uspět senam vsak nepodařilo, což mozna neni na škodu vzhledem k rozměrům našeho zavazadla na cestě domů.
Mgr. Marie Chválová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.