Suplování:   Pátek 11.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.A

 

PX

PX

PX

PX

PX

         

3.B

 

PX

PX

PX

PX

PX

         

4.R

 

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrlová Libuše

3.hod

odpadá

PXRJ

3.B (RJ)+

 

Odborná praxe

Chorvátová Žaneta

1.hod

odpadá

MRG

3.A

 

Odborná praxe

 

2.hod

odpadá

MRG

3.B

 

Odborná praxe

 

3.hod

odpadá

PR

2.R

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PEK

3.A

 

Odborná praxe

Horváthová Janoušková Marie

3.hod

přesun <<

ČJ

2.R

(U1)

z 5.hod

 

4.hod

odpadá

PXNJ

3.B (NJ2)+

 

Odborná praxe

 

5.hod

přesun >>

ČJ

2.R

 

na 3.hod

Klejch Martin

1.hod

odpadá

EKO

3.B

 

Odborná praxe

 

2.hod

odpadá

EKO

4.R

 

Maturitní zkouška

Pachl Ivan Nicholas

3.hod

odpadá

AJ

4.R (S1)

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

AJ

4.R (S1)

 

Maturitní zkouška

Pecháčková Marie

2.hod

odpadá

ON

3.A

 

Odborná praxe

Šmíd Jan

3.hod

odpadá

AJ

4.R (S2)

 

Maturitní zkouška

 

4.hod

odpadá

AJ

4.R (S2)

 

Maturitní zkouška

 

5.hod

odpadá

DE

3.B

 

Odborná praxe

Šrámková Jitka

4.hod

odpadá

SeRJ

3.B (RJ)+

 

Odborná praxe

 

5.hod

odpadá

SeRJ

4.R (RJ)

 

Maturitní zkouška

Vomočilová Jana

1.hod

odpadá

MNG

4.R

 

Maturitní zkouška

 

3.hod

odpadá

SeNJ

3.B (NJ2)+

 

Odborná praxe

 

4.hod

odpadá

SeNJ

3.B (NJ1)+

 

Odborná praxe

 

5.hod

odpadá

SeNJ

4.R (NJ)

 

Maturitní zkouška

Změny v rozvrzích tříd:

2.R

3.hod

ČJ

 

(U1)

přesun <<

Horváthová Janoušková Marie

z 5.hod

 

5.hod

ČJ

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.A

1.- 5. hod Odborná praxe

3.B

1.- 5. hod Odborná praxe

4.R

1.- 5. hod Maturitní zkouška

 

 

Suplování:   Pondělí 14.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.R

 

ust

ust

ust

ust

ust

ust

ust

ust

ust

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Coufal Petr

8.hod

přesun <<

ICT

3.B

(U11)

z (31.5. 9.hod)

Chorvátová Žaneta

7.hod

odpadá

ON

4.R

 

ukončené studium

 

8.hod

přesun <<

PS

3.A

(U2)

z (31.5. 9.hod)

Horváthová Janoušková Marie

3.hod

odpadá

ČJ

4.R

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

ČJ

4.R

 

ukončené studium

Klejch Martin

8.hod

odpadá

TV

4.R

 

ukončené studium

 

9.hod

odpadá

TV

4.R

 

ukončené studium

Klejch Jakub

1.hod

odpadá

MAT

4.R

 

ukončené studium

Spálenková Hana

5.hod

odpadá

PXAJ

4.R (S1)

 

ukončené studium

 

6.hod

odpadá

PXAJ

4.R (S2)

 

ukončené studium

Vomočilová Jana

2.hod

odpadá

MNG

4.R

 

ukončené studium

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

8.hod

PS

 

(U2)

přesun <<

Chorvátová Žaneta

z (31.5. 9.hod)

3.B

8.hod

ICT

 

(U11)

přesun <<

Coufal Petr

z (31.5. 9.hod)

4.R

1.- 9. hod ukončené studium

 

 

Suplování:   Úterý 15.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.R

 

ust

ust

ust

ust

ust

ust

ust

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Chorvátová Žaneta

4.hod

odpadá

PEK

3.B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

MRG

4.R

 

ukončené studium

Horváthová Janoušková Marie

4.hod

navíc

ČJ

3.B

(U11)

 

Leinweberová Saskia

3.hod

odpadá

NJ

4.R (NJ)

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

NJ

4.R (NJ)

 

ukončené studium

Řiháková Sylvia

1.hod

odpadá

ÚČT

4.R

 

ukončené studium

 

2.hod

odpadá

ÚČT

4.R

 

ukončené studium

Šmíd Jan

5.hod

odpadá

SeAJ

4.R (S1)

 

ukončené studium

 

6.hod

odpadá

SeAJ

4.R (S2)

 

ukončené studium

Šrámková Jitka

3.hod

odpadá

RJ

4.R (RJ)

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

RJ

4.R (RJ)

 

ukončené studium

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

4.hod

ČJ

 

(U11)

navíc

Horváthová Janoušková Marie

 

4.R

1.- 7. hod ukončené studium

 

 

Suplování:   Středa 16.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.R

 

ust

ust

ust

ust

ust

ust

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Andrlová Libuše

 

SPA

SPA

   

SMI

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Andrlová Libuše

6.hod

odpadá

PXRJ

4.R (RJ)

 

ukončené studium

Chorvátová Žaneta

8.hod

odpadá

PS

2.R

 

zrušeno

Horváthová Janoušková Marie

6.hod

odpadá

PXNJ

4.R (NJ)

 

ukončené studium

Klejch Martin

5.hod

odpadá

EKO

4.R

 

ukončené studium

Klejch Jakub

1.hod

odpadá

MAT

4.R

 

ukončené studium

 

9.hod

odpadá

FB

2.R

 

zrušeno

Pachl Ivan Nicholas

3.hod

odpadá

AJ

4.R (S1)

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

AJ

4.R (S1)

 

ukončené studium

Řiháková Sylvia

2.hod

odpadá

ÚČT

4.R

 

ukončené studium

Spálenková Hana

1.hod

spojeno (AND)

AJ

3.B (S1)+

(U2)

 
 

1.hod

změna

AJ

3.B (S3)+

(U2)

 
 

2.hod

spojeno (AND)

AJ

3.B (S1)+

(U2)

 
 

2.hod

změna

AJ

3.B (S3)+

(U2)

 

Šmíd Jan

3.hod

odpadá

AJ

4.R (S2)

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

AJ

4.R (S2)

 

ukončené studium

 

5.hod

spojeno (AND)

AJ

1.R (AJ2)

(U8)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.R

5.hod

AJ

AJ2

(U8)

spojí

Šmíd Jan

(AND)

2.R

8.hod

PS

   

odpadá

 

(CHOR)

 

9.hod

FB

   

odpadá

 

(KLJ)

3.A

1.hod

AJ

S1

(U2)

spojí

Spálenková Hana

(AND)

 

1.hod

AJ

S3

(U2)

změna

Spálenková Hana

 
 

2.hod

AJ

S1

(U2)

spojí

Spálenková Hana

(AND)

 

2.hod

AJ

S3

(U2)

změna

Spálenková Hana

 

3.B

1.hod

AJ

S1

(U2)

spojí

Spálenková Hana

(AND)

 

1.hod

AJ

S3

(U2)

změna

Spálenková Hana

 
 

2.hod

AJ

S1

(U2)

spojí

Spálenková Hana

(AND)

 

2.hod

AJ

S3

(U2)

změna

Spálenková Hana

 

4.R

1.- 6. hod ukončené studium

 

 

Suplování:   Čtvrtek 17.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.R

 

ust

ust

ust

ust

ust

ust

ust

ust

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Chorvátová Žaneta

2.hod

odpadá

PR

4.R

 

ukončené studium

Horváthová Janoušková Marie

2.hod

změna

ČJ

3.A

(U2)

 
 

6.hod

odpadá

ČJ

4.R

 

ukončené studium

Klejch Jakub

1.hod

odpadá

MAT

4.R

 

ukončené studium

 

2.hod

odpadá

MAT

3.A

 

změna hodiny

 

7.hod

odpadá

ICT

4.R

 

ukončené studium

Leinweberová Saskia

3.hod

odpadá

NJ

4.R (NJ)

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

NJ

4.R (NJ)

 

ukončené studium

Řiháková Sylvia

8.hod

odpadá

PX

4.R

 

ukončené studium

Šrámková Jitka

3.hod

odpadá

RJ

4.R (RJ)

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

RJ

4.R (RJ)

 

ukončené studium

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

2.hod

ČJ

 

(U2)

změna

Horváthová Janoušková Marie

(KLJ)

4.R

1.- 8. hod ukončené studium

 

 

Suplování:   Pátek 18.6.2021

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.R

 

ust

ust

ust

ust

ust

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Klejch Martin

2.hod

odpadá

EKO

4.R

 

ukončené studium

Pachl Ivan Nicholas

3.hod

odpadá

AJ

4.R (S1)

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

AJ

4.R (S1)

 

ukončené studium

Šmíd Jan

3.hod

odpadá

AJ

4.R (S2)

 

ukončené studium

 

4.hod

odpadá

AJ

4.R (S2)

 

ukončené studium

Šrámková Jitka

5.hod

odpadá

SeRJ

4.R (RJ)

 

ukončené studium

Vomočilová Jana

1.hod

odpadá

MNG

4.R

 

ukončené studium

 

5.hod

odpadá

SeNJ

4.R (NJ)

 

ukončené studium

Změny v rozvrzích tříd:

4.R

1.- 5. hod ukončené studium

 

Zpracováno v systému Bakaláři