Dopoledne s Danem Luptonem

Dopoledne s Danem Luptonem

19.9.2012 | Ing. Ivana Zemanová

Dopoledne s Danem Luptonem
Dne 18. 9. 2012 navštívil naši školu pan Dan Lupton, který je naším konzultantem v anglickém jazyce. Dan je rodilým mluvčím, který pochází z USA, ze státu Wisconsin. Před 12 lety poprvé navštívil Českou republiku a tolik se mu zde zalíbilo, že sem začal pravidelně jezdit, pořádat English Campy s výukou AJ a před šesti lety se přestěhoval do Svitav se svou ženou Nancy na trvalo. Dan vyučuje anglickou konverzaci a pořádá English Cluby pro studenty i dospělé.
Na naší škole se bude objevoval pravidelně jednou měsíčně na celé dopoledne, aby obohatil zkušenosti studentů s autentickou angličtinou.
Tentokrát se setkání neslo v duchu nezávazné konverzace a komunikace, Dan představil studentům sebe a svou rodinu a zajímal se také o naše studenty – zábavnou formou tak hovořili o svých zájmech, o zajímavostech ze svého života, ale také o České republice a místech, která by doporučili Danovi k návštěvě. Celému dni pak vládla uvolněná a pozitivní atmosféra, studenti se nebáli hovořit a procvičovat angličtinu, aktivně se zapojovali a dobře se bavili.
Všichni se už těšíme na další návštěvu!
Mgr. Jitka Tichá

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.